A place where you need to follow for what happening in world cup

ابلاغ بخشنامه افزایش کرایه

0 0

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری از ابلاغ بخشنامه افزایش کرایه حمل توسط رئیس سازمان راهداری خبر داد و گفت: سال گذشته ۲۵۰ میلیون مسافر در کشور جابجا شد.

به گزارش حامی مالی به نقل از تسنیم، داریوش باقرجوان با یادآوری این‌که سال گذشته حدود ۲۵۰ میلیون مسافر در کشور جابجا شد، اظهار کرد: در مورد افزایش کرایه حمل مباحثی مطرح است و بخشنامه‌ای توسط رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ابلاغ و طی آن مقرر شده که رانندگان موظفند نسبت به تغییر وضعیت اتوبوس خود اقدام و شرایط لازم را در وسیله نقلیه خود فراهم کنند.

وی با اشاره به بازدید از وضعیت ناوگان گفت: این موضوع نقطه عطفی است تا بتوان سرمایه‌گذاران را جذب کرد ضمن اینکه تلاش‌های خوبی در زمینه ارائه تسهیلات به ناوگان های حمل و نقل صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: باید از تسهیلات برای اورهال و کیفیت خدمات استفاده شود تا به ظرفیت‌های موجود کمک شود و بدنبال آن وضعیت ناوگان ارتقاء یابد. ارائه خدمات در ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، راهیان نور و اربعین حسینی لوح زرینی بر افتخارات و فعالیت ها به شمار می رود؛ فعالیت های حمل و نقل جاده‌ ای و این حجم از جابجایی در هیچ مکانی در دنیا اتفاق نیفتاده و نخواهد افتاد.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری گفت:‌ برای امسال فعالیت‌های بهتر و جدیدتری در دستور کار قرار دارد؛ موضوع مسافران چه در ناوگان شخصی و چه در ناوگان عمومی، ریلی، هوایی‌ و جاده‌ای این موضوع باید جدی گرفته شود.

به گفته باقرجوان، در زمان حاضر با تکمیل بانک‌های اطلاعاتی توسط نرم‌افزارهای هوشمند در اختیار، فعالیتهای ویژه‌ و گسترده‌ای بر اساس برنامه‌ریزی مدون اجرایی می‌شود که این مهم موجب بهره‌وری و مدیریت سیستمی در حوزه حمل و نقل جاده‌ای را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: در حوزه جاده باید مردم را با بخش حمل و نقل و جاده‌ای آشتی داد، با تجمیع سامانه‌های موجود و با شناسنامه‌دار کردن، بهره‌وری در این بخش را شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در حوزه حمل بار و مسافر مزیت‌های بسیار زیادی وجود دارد که مغفول مانده است افزود: مناسب‌ترین و چابک‌ترین شرایط در جابجایی بارهای سریع، ناوگان حمل و نقل جاده‌ای می باشد ضمن اینکه این مهم مزیتی است که باید مورد ساماندهی قرار گیرد تا شرایط مطلوب‌تری ایجاد شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.