حامی‌مالی
دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مالک هفت تپه خلع ید شد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: با تلاش‌های مستمر نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عنایت ویژه ریاست دستگاه قضایی، حکم شرکت نیشکر هفت تپه صادر شد.

سید نظام الدین موسوی در گفت‌وگو خبرگزاری خانه ملت، به آخرین وضعیت پرونده شرکت نیشکر هفت تپه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در زمینه پرونده شرکت هفت تپه، آیت الله رئیسی دستور بررسی های لازم و گسترده‌ای را صادر کرده بود و البته سازمان بازرسی کل کشور نیز به عنوان بازوی نظارتی دستگاه قضا در این زمینه تحقیقات دقیقی را انجام داده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس افزود: رئیس دستگاه قضا عنایت ویژه ای را نسبت به پرونده هفت تپه داشتند و حتی با کارگران این شرکت هم جلساتی برگزار کرده بود تا مشکلات هفت تپه را بررسی و سریعتر آنها را مرتفع کند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: قوه قضائیه تمهیدات لازم را برای آینده شرکت هفت تپه پس از خلع ید در نظر گرفته است و امروز حکم خلع ید مالک هفت تپه نیز صادر شده است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امیدواریم که با ابلاغ و اجرای سریعتر این حکم قضایی، شرکت هفت تپه در مسیر رشد و تولید قرار بگیرد و در آینده شاهد باشیم که هفت تپه به روزهای طلایی خود رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.