حامی‌مالی
دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

زمان ثبت‌نام وام ودیعه مسکن تا پایان آذر ماه تمدید شد

نخستین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا به ریاست محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور، بعد از ظهر دوشنبه برگزار شد و وضعیت گروه ها و اقشار آسیب دیده از کرونا مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

به گزارش حامی مالی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در این جلسه درباره نحوه حمایت از بنگاه ها و کسب و کارهایی که بخاطر شیوع کرونا دچار خسارت شده اند، بحث و تبادل نظر شد و پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای تمدید زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن به تصویب رسید.
بر این اساس مستاجرانی که سررسید قرارداد اجاره آنان تا پایان آذرماه ۱۴۰۰ است می‌توانند برای دریافت این وام ثبت نام کنند. پیش از این زمان مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ماه امسال اعلام شده بود.
در این جلسه همچنین پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تمدید زمان وام مشاغل آسیب پذیر در پاندمی کرونا به تصویب رسید.
براین اساس، صاحبان مشاغل ۱۴ گانه آسیب دیده از کرونا، تا پایان آذرماه مهلت دارند که برای دریافت این وام در سامانه کارا ثبت نام کنند.
همچنین در این کارگروه مصوبه مربوط به مجاز بودن دستگاه های اجرایی برای پرداخت هزینه های حفظ، حراست و نگهداری از مراکز خودگردان از محل اعتبارات مصوب که در سال ۱۳۹۹ تصویب شده بود ، برای امسال نیز تمدید شد. این هزینه ها شامل آب، برق، گاز، نگهبانی و نگهداری ابنیه خواهد بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.